02225, Київ-225

InstaLogo.png Instagram School Page

05.02.2019

КАРАНТИН

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у школі оголошено КАРАНТИН (ПОДОВЖЕНО) до 17 лютого 2019 року включно. В школу 18 лютого 2019р.

Karantin2019.jpg

23.01.2019

«Крути – символ героїзму українського юнацтва»

«Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як герої»

28 січня 2019 року в актовій залі Школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва для учнів 9-11 класів, представники Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» провели лекцію «Герої Крут», приурочену Дню вшанування пам’яті полеглих під Крутами .

Представник ВГО «Сокіл», Люти Ярослав, розповів про чин вічно молодих крутянців, які були однолітками, а дехто з них і молодшими, за старшокласників. Що це були не міфічні чи вигадані персонажі, про які пишуть в книжках. Це реальні люди, які поклали своє життя за вільну Україну. За цей подвиг їх пам'ятають й досі. Ярослав наголосив, на тому, що необхідно брати приклад з таких небайдужих, мужніх, відважних людей, які ставали на захист своєї Батьківщини.

Учні з цікавістю та захопленням слухали розповідь та активно обговорювали почуте. Були дуже вдячні за «урок-мужності», який вони отримали.

22.01.2019

> ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

… Хоч історично склалось так,
Що територія різниться,
Та все ж – це в нас одна земля.
Ми з вами – це одне єдине,
Ми – це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно – Української Народної Республіки, яке відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
    З метою гідного відзначення 100-річчя цієї знаменної події, 22 січня 2019 року, в День Соборності України, у Школі І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва, проведено загальношкільний патріотичний історико-літературний захід «Соборна Україна: від ідей до сьогодення».
    Учні 10-Б класу розпочали захід танцювальною композицією «Заспіваймо пісню про Україну!». Ведучі Мартинова Аліна та Романцова Ангелі надала історичну довідку про проголошення Акту злуки, а учні 5-А класу відтворили історичні події 1990 року та утворили «Живий ланцюг соборності».
   Захід завершився виконанням гімну України на фортепіано ученицею 11 класу Рибачек Мариною.
270_1.JPG

01.01.2019

. З Новим 2019 роком !

NewYear2019.jpg

> Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

14 грудня 2018 року в Школі І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва, в межах Тижня
знань з основ безпеки життєдіяльності, відбулися навчання спільно з РУ ГУ ДСНС України в місті Києві.

Здобувачі освіти та працівники закладу відпрацювали дії при сигналі «Увага всім», евакуацію з приміщення при виявлені пожежі.

Пожежно-рятувальний підрозділ Деснянського районного управління ДСНС України у місті Києві провів розвідку, шукаючи
осередок займання, та рятування постраждалих. Також відбулось навчання здобувачів освіти та працівників закладу
користуванням вогнегасником, ознайомлення з пожежно-рятувальним обладнанням та оснащенням автомобілів.

Здобувачі освіти закріпили знання з основ безпеки життєдіяльності на практиці та отримали новий досвід.
Проведене навчання для дітей було пізнавальним та корисним.

Адміністрація закладу висловлює подяку за співпрацю Деснянському районному управлінню Державної служби
надзвичайних ситуацій України у м. Києві в особі Васюка Вячеслава Миколайовича.

DSNStrevoga2018_12_0_14_39_911.jpg

> Покладання квитiв та вшанування пам'ятi лiквiдаторам аварii на ЧАЕС.

У Деснянському районі вшануювали учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Пройшли загальнорайонні заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 14 грудня о 10 годині 30 хвилин відбулася церемонія покладання квітів до пам`ятного знака на території Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» за участю керівництва району, депутатів Київської міської ради, активістів громадських чорнобильських організацій, мешканців району та учнів шкіл №270 та 259. Довідково 14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС» згідно Указу Президента України від 10 листопада 2006-го року.

P_20181214_104644.jpg

> Голодомор в Україні (1932—1933)

День пам'яті Голодомору в Україні (1932—1933)

> День Гідності та Свободи

21 листопада в День Гідності та Свободи в школі відбулося покладання квитів
та вшанування пам'яті біля мемориальної дошки загіблим захісникам України.

13.11.2018

Показові виступи японських самураїв

Сьогодні в школі №270 билися на мечах японські самураї: як це було

У школі №270 пройшли показові виступи битви на мечах у виконанні знаменитих японських самураїв. Головним героєм бою виступив майстер меча, японець Тецуро Шімагучі. Він разом з командою Kamui провів кілька показових боїв перед школярами. Тецуро Шімагучі - один з найвідоміших сучасних самураїв Японії. Він також прославився і за межами своєї країни - в Голлівуді Тецуро став одним з постановників боїв першої частини фільму «Вбити Білла». В Україну він приїхав в рамках європейського турне бойового театру Kamui.

> Осінній ярмарок

Осінній ярмарок

Осінній ярмарок талантів, участь у якому взяли учні молодшої школи, а в гості до них завітали будуючи першокласники, вихованці дитячих садків.

РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру

Створено в "Deep Vision"