02225, Київ-225
пр. Маяковського 21-В

т/факс: (044) 515-4163

FaceBookLogo.png FaceBook School Page
YouTubeLogo.png YouTube School Page
InstaLogo.png Instagram School Page
 
   
 

Новини

01.06.2022


1klassNakaz.jpg

Наказ «Про зарахування учнів до 1-х класів» на 2022-2023 н.р.

31.05.2022


Шановна шкільна родина!


Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника. Нажаль цього року це свято проходить у важкий період для нашої України, але ми віримо, що незабаром ми всі разом зустрінемося та відсвяткуємо нашу Перемогу.

Школярів вітаємо з цим святом та бажаємо гарно відпочити на літніх канікулах, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники, нехай світлою буде Ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину та стати гідними громадянами нашої держави.

Шановним батькам дякуємо за допомогу та підтримку. І бажаємо Вам мудрості та терпіння. Виховувати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але ми віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

 Сердечно дякуємо вчителям за Вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які
Ви віддаєте своїм вихованцямза невпинний творчий пошук та педагогічну
мудрістьБажаємо Вам життєвих сил і натхненняЩиро зичуаби вогонь творчості
та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець.


Зичимо усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у нашому домі. 

                                          Все буде Україна!
                                          З повагою, адміністрація школи.


LastDzvonik.jpg

27.05.2022


28.04.2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Class1_2022.jpg

      Графік прийому документів до 1 класу

        - Понеділок 9.00-16.00

        - Середа 9.00-16.00

     Докладніше:


26.04.2022


Chaes36.jpg

25.04.202220.04.2022Інформація що до вступу у 1 клас на 2022-23 навчальний рік

20.03.2022WWW.jpg
Завдання для учнів класів які перебувають на дистанційній формі навчання під час воєнного стану
з 21 березня 2022 року


28.03.2022

Важливо! Допомога тимчасовим переселенцям!
PDF33.png Важливо! Допомога тимчасовим переселенцям!  13.03.2022

До відома учнів та батьків! Дорогі діти, шановні батьки!

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо вас, що наразі відновлення освітнього процесу в закладах освіти Києва не є можливим.

У зв’язку з цим з 14.03 пропонуємо, шановні батьки, нашим учням скористатися електронним ресурсом Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/ ).

Також до уваги наших учнів:

- Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Дистанційне навчання» (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html ).

- Освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info ) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо 

- Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/ ).

- Дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/ )

- Доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education ). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

- Участь у живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA ).

- Екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1 ) дає доступ до матеріалів та тестів.

- Безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

- Безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/ ) і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

- Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Ч

 

 Дорогі наші учні, батьки!

Якщо ви перебуваєте  на території України в безпеці Ви маєте можливість продовжити навчання своєї дитини,  а саме, за заявою одного з батьків  перевести (зарахувати) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Про ваше рішення просимо повідомити класного керівника.

НАГАДУЄМО, що ми залишаємо разом  з Вами,  тому після відновлення навчання  в закладах освіти будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.

Шановні випускники 4,9 класів, що завершують здобуття початкової та базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році, Вас вже звільненно від проходження державної підсумкової атестації.

Випускників 11 класів, після  активних консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації, Вас чекає виважене рішення,  що ґрунтуватиметься на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

Друге. Ці два розсилають директори. Третє - класні керівники

Шановні учні, батьки!

Для здійснення координації дій і налагодження постійного зв’язку між нами просимо вас надати інформацію про наявність доступу до мережі Інтернет.

Щиро вдячні за розуміння!
Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2022      
2021   
2020
2019 
2018 
2017        
 
  Створено в "Deep Vision"