> Біль і крик души під знаком Чорнобиля!

«Біль і крик душі під знаком Чорнобиля»

26 квітня в Школі І-ІІІ ступенів №270 відбувся захід з нагоди 32-их роковин аварії на Чорнобильській електростанції.

Ця дата є днем національної скорботи і пам’яті за загиблими та постраждалими від чорнобильської катастрофи.

Школа № 270 Деснянського району міста Києва вже традиційно 26 квітня проводить заходи, приурочені цій сумній даті. Учні 9 –А класу підготували літературно – музичну композицію «Біль і крик душі під знаком Чорнобиля», у якій звучали вірші, присвячені героям Чорнобиля, документальні факти, спогади учасників ліквідації аварії та їх рідних, лунали пісні Н. Май.

Таким чином школярі висловлювали вдячність усім тим, хто, ризикуючи життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії.

Гостями на цьому заході були: представник громадської організації «Інвалідів-чорнобильців «ЗЕМЛЯКИ» - Красицька Тамара Леонідівна та представники японської делегації на чолі з містером Тойоказу Іхара, який у віці 9-ти років пережив атомне бомбардування міста Нагасакі в 1945.