> Урочисте відкриття меморіальної дошки

Урочисте відкриття меморіальної дошки

Петренку Івану Васильовичу та

Мишку Антону Васильовичу,

які героїчно загинули, захищаючи суверенітет

та цілісність держави України

12 жовтня 2018 року в  школі І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь випускників школи Петренко Івана Васильовича та Мишка Антона Васильовича, які героїчно загинули, захищаючи цілісність та суверенітет України.

На заході були присутні:

рідні Героїв :

- мати Петренка Івана – Тетяна Олександрівна;

- батько Петренка Івана – Василь Іванович;

- син Петренка Івана – Петренко Дмитро;

- брат Петренка Івана – Олександр Васильович;

- мати Мишка Антона – Наталія Афанасівна;

- батько Мишка Антона – Василь Карпович.

почесні гості:

- голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотний Геннадій Вадимович;

- депутати Київради – Онуфрійчук Вадим Михайлович та Зубко Юрій Григорович;

- голова Київської міської Спілки ветеранів АТО Деснянського району Нишпор Олег Петрович;

- учасники антитерористичної операції;

- представники Управління освіти Деснянської районної в місті Києві Державної адміністрації;

адміністрація навчального закладу, представники шкільної та батьківської громади.

Петренко Іван та Мишко Антон, випускники нашої школи, стояли на сторожі Волі та Незалежності України. Заради нас, нашого життя і нашої свободи віддали своє життя.

Почесне право відкрити меморіальну дошку на честь Петренка Івана та Мишка Антона було надано сину Петренка Івана – Дмитру та матері Мишка Антона – Наталії Афанасівні. Військовий капелан отець Іван освятив пам’ятний знак.

Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотний Генадій Вадимович та голова спілки ветеранів АТО Деснянського району Нишпор Олег Петрович виступили перед громадою з промовами.

Присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання та із вдячністю за їх подвиг поклали квіти до меморіальної дошки.