«Знай та виконуй Правила дорожнього руху»

Кожна людина повинна знати
Дорожні правила в житті.
Усі виконувати і не забувати,
Щоб життя своє уберегти.

17 квітня 2019 року в межах місячника «Знай та виконуй Правила дорожнього руху» для учнів 1-х та 2-б класу студентами Навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ було проведено заняття «Безпека на вулицях, у дворі. Правила дорожнього руху».

В інтерактивній формі діти згадали як слід правильно переходити дорогу, як реагувати на сигнали світлофора, які існують дорожні знаки та до чого можуть призвести пустощі на дорозі.

Учні уважно та з цікавістю слухали виступаючих, активно відповідали на запитання та відгадували загадки. Також переглянули мультфільм з Правил дорожнього руху та пограли в гру «Збери дорожній знак».

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку студентам ІІ курсу Навчально-наукового інституту №2 з підготовки фахівців  техніко-криміналістичного забезпечення за проведення корисного заняття та співпрацю.

title_gai.JPEG