«Нова українська школа – школа майбутнього»

11 червня на базі Школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва відбулась зустріч з батьками майбутніх першокласників під гаслом «Знайомимося з Новою українською школою!». На інформаційній зустрічі батьки мали змогу зрозуміти, що ж таке НУШ.

На заході були присутні почесні гості:

- Заступник голови київської міської державної адміністрації Старостенко Ганна Вікторівна;

- Начальник Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Постолюк Тамара Казимирівна;

- Директор науково-методичного центру Федина Таміла Мечиславівна.

Батьки познайомились з осередками НУШ, з підручниками, відвідали майстер-класи, отримали рекомендації психолога, щодо вікових особливостей першокласників. Для дітей були організовані цікаві та корисні заняття, різноманітні розважальні заходи та знайомство зі шкільним життям.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва вразили всіх присутніх концертною програмою.

Багато було докладено зусиль, щоб ця зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері. ЇЇ було організовано стараннями педагогів шкіл мікрорайону, а саме школами 259, 264, 270, 275. Дякуємо колегам за співпрацю.

collage1.jpg