«Гідність та Свобода ціною життя»

Мітинг-пам’яті до Дня Гідності та Свободи.

«Гідність та Свобода ціною життя»

21 листопада 2019 року в Школі І-ІІІ ступенів №270, біля меморіальної композиції на честь Героя Небесної Сотні – В’ячеслава Веремія та меморіальної дошки загиблим воїнам АТО – Антону Мишку та Івану Петренко, відбувся урочистий захід «Гідність та Свобода ціною життя», приурочений Дню Гідності та Свободи.

На заході були присутні здобувачі освіти 8-10 класів, педагогічний колектив, адміністрація закладу та представники батьківської громади та почесні гості:

- ветерани спілки АТО Деснянського району міста Києва – Капацин Леонтій Іванович, Нишпор Олег Петрович;

-  побратими загиблих воїнів – Петренка Івана та Мишка Антона;

- начальник Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Постолюк Тамара Казимирівна;

- капелан Іван Михайлишин.

Учасники заходу згадали події в сучасній історії України, які змінили життя багатьох українців, наше бачення світу і себе в ньому.

Шкільна громада та гості заходу вшанували хвилиною мовчання всіх синів України, які надали приклад мужності, сили духу, гідності та патріотизму.

На знак пам’яті про Героїв, які віддали своє життя за Свободу та Гідність нашої держави учасники заходу поклали квіти до меморіальних дошок на честь Героя Небесної Сотні - В’ячеслава Веремія та загиблих воїнів АТО Мишка Антона і Петренка Івана.