ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У центрі міста, на майдані,

В серці країни, мов в пітьмі

Навіки душі відлетіли,

Там сто героїв полягли.

20 лютого 2020 року в Школі І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва відбулися заходи приурочені Героям Небесної Сотні.

1) Біля меморіального комплексу відбувся урочистий захід на честь Героя Небесної Сотні В’ячеслава Веремія.

На заході були присутні здобувачі освіти 9-11 класів, педагогічний колектив, батьківська громада та почесні гості:

- Голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Нишпор Олег Петрович;

- капелан Іван Михайлишин.

Учасники заходу згадали події в сучасній історії України, які змінили життя багатьох українців, наше бачення світу і себе в ньому.

Шкільна громада та гості заходу вшанувала хвилиною мовчання пам’ять про Героя Небесної Сотні – В’ячеслава Веремія. Капелан Іван прочитав молитву за Україну та за загиблих воїнів.

На знак вдячності присутні поклали квіти до меморіальних дошок загиблих випускників школи.

2) В холі школи пройшла Акція «Янголи пам’яті», в якій учні молодшої школи розвішували білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг.

3) В актовій залі школи відбулася патріотична літературно-музична композиція «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» для учнів 5-8 класів та педагогічного колективу. Учасники згадали Героїв Небесної Сотні, серед яких є наш випускник Веремій В’ячеслав Васильович. Нашим обов’язком є завжди пам’ятати Героїв Небесної сотні, наших Янголів-охоронців. Їхній подвиг неоціненний для України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська і згадали у своїх молитвах усіх , хто поклав свої голови за наше майбутнє.

collage100_2020.jpg