«Герої нашої школи»

26 лютого 2020 року в рамках проекту «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно» учнівським самоврядуванням школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва було проведено інформаційно-виховний захід «Герої нашої школи» для учнів школи І-ІІІ ступенів №275 імені Кравчука Володимира Деснянського району міста Києва.

На захід завітали почесні гості заступник голови Спілки ветеранів АТО Деснянського району Капацин Леонтій та волонтер, співачка, поетеса Чернецька Любов Володимирівна.

Присутні дізналися про випускників школи - В’ячеслава Веремія, Петренка Івана, Мишка Антона, на честь яких встановлено меморіальні дошки. Познайомилися з шкільними роками Героїв, їх життєвим шляхом та трагічною загибеллю.

Чернецька Любов Володимирівна поділилася своїми спогадами про знайомство з Мишком Антоном та його бойовими побратимами, про поїздки до зони АТО, про спілкування з воїнами. Разом з Капацин Леонтієм подякували присутнім за їх небайдужість та патріотизм.

На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу, Гідність та Цілісність нашої держави поклали квіти до меморіальних дошок.

collageLesson.jpg