Шановна шкільна родина!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника. Нажаль цього року це свято проходить у важкий період для нашої України, але ми віримо, що незабаром ми всі разом зустрінемося та відсвяткуємо нашу Перемогу.

Школярів вітаємо з цим святом та бажаємо гарно відпочити на літніх канікулах, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники, нехай світлою буде Ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину та стати гідними громадянами нашої держави.

Шановним батькам дякуємо за допомогу та підтримку. І бажаємо Вам мудрості та терпіння. Виховувати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але ми віримо, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

Сердечно дякуємо вчителям за Вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які
Ви віддаєте своїм вихованцямза невпинний творчий пошук та педагогічну
мудрістьБажаємо Вам життєвих сил і натхненняЩиро зичуаби вогонь творчості
та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець.

Зичимо усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у нашому домі.

Все буде Україна!
                                          З повагою, адміністрація школи.

LastDzvonik.jpg