Архів новин: Лют 2020

26.02.2020

26 лютого учні нашої школи взяли участь у квесті  організованого Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та на презентації електронного учнівського квитка, та перші  отримали та протестували їх у міському транспорті.

collageKvitok.jpg

«Герої нашої школи»

26 лютого 2020 року в рамках проекту «І вічно житиму в Тобі, Відвічна Україно» учнівським самоврядуванням школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва було проведено інформаційно-виховний захід «Герої нашої школи» для учнів школи І-ІІІ ступенів №275 імені Кравчука Володимира Деснянського району міста Києва.

На захід завітали почесні гості заступник голови Спілки ветеранів АТО Деснянського району Капацин Леонтій та волонтер, співачка, поетеса Чернецька Любов Володимирівна.

Присутні дізналися про випускників школи - В’ячеслава Веремія, Петренка Івана, Мишка Антона, на честь яких встановлено меморіальні дошки. Познайомилися з шкільними роками Героїв, їх життєвим шляхом та трагічною загибеллю.

Чернецька Любов Володимирівна поділилася своїми спогадами про знайомство з Мишком Антоном та його бойовими побратимами, про поїздки до зони АТО, про спілкування з воїнами. Разом з Капацин Леонтієм подякували присутнім за їх небайдужість та патріотизм.

На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу, Гідність та Цілісність нашої держави поклали квіти до меморіальних дошок.

collageLesson.jpg

26 лютого 2020 року в школі І-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва
в рамках декади «Творимо майбутнє разом» відбувся захід
на тему «Комунікативність в сучасному просторі»,
в якому брали участь учні 9-11 класів. Старшокласники піднімали питання важливості комунікації в сьогоденні, а саме: історичний розвиток комунікації, значення мережевого спілкування та його цінність, правила етикету тощо. Зустріч було проведено в форматі засідання експертної групи з залученням до обговорення слухачів з залу. Висновком прозвучали слова: «Я хочу, щоб ми з вами були сильними один одним, а спілкування нам в цьому допомагало».
collageDekada2020.jpg

25.02.2020

Сьогодні у дружній та невимушеній атмосфері, для учнів нашої школи був проведений майстер-клас на тему: " Сценічна майстерність". Дякуємо Лукавенко Оксані Сергіївні - завідувачці театральним відділом Київської дитячої школи мистецтв #3, старшому викладачу та режисеру за цікаву лекцію і тренінг! Діти отримали багато нових знань та позитивних емоцій!!!

collageMayster.jpg

24.02.2020

21 лютого 2020 року в школі пройшла інформаційна хвилина до Міжнародного дня рідної мови. Учні дізналися історію цього свята, згадали прислів'я та приказки про мову.

collagemova2020_2_.jpg

ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У центрі міста, на майдані,

В серці країни, мов в пітьмі

Навіки душі відлетіли,

Там сто героїв полягли.

20 лютого 2020 року в Школі І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва відбулися заходи приурочені Героям Небесної Сотні.

1) Біля меморіального комплексу відбувся урочистий захід на честь Героя Небесної Сотні В’ячеслава Веремія.

На заході були присутні здобувачі освіти 9-11 класів, педагогічний колектив, батьківська громада та почесні гості:

- Голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Нишпор Олег Петрович;

- капелан Іван Михайлишин.

Учасники заходу згадали події в сучасній історії України, які змінили життя багатьох українців, наше бачення світу і себе в ньому.

Шкільна громада та гості заходу вшанувала хвилиною мовчання пам’ять про Героя Небесної Сотні – В’ячеслава Веремія. Капелан Іван прочитав молитву за Україну та за загиблих воїнів.

На знак вдячності присутні поклали квіти до меморіальних дошок загиблих випускників школи.

2) В холі школи пройшла Акція «Янголи пам’яті», в якій учні молодшої школи розвішували білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їх подвиг.

3) В актовій залі школи відбулася патріотична літературно-музична композиція «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» для учнів 5-8 класів та педагогічного колективу. Учасники згадали Героїв Небесної Сотні, серед яких є наш випускник Веремій В’ячеслав Васильович. Нашим обов’язком є завжди пам’ятати Героїв Небесної сотні, наших Янголів-охоронців. Їхній подвиг неоціненний для України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська і згадали у своїх молитвах усіх , хто поклав свої голови за наше майбутнє.

collage100_2020.jpg

Графік зустрічей батьківської та педагогічної громадськості
 закладів загальної середньої освіти з працівниками Управління
 освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

проведення Декади партнерства та комунікації
«Творимо майбутнє разом»
Школи І –ІІІ ступенів № 270
Деснянського району міста Києва

PDF.png

04.02.2020

Завдання для самостійного опрацювання учнями на час карантину

(4.02-10.02.2020 р.)

Домашне завдання на карантин для 10 класу
Домашне завдання на карантин для 11 класу
Домашне завдання на карантин для 2 класу
Домашне завдання на карантин для 3а класу
Домашне завдання на карантин для 3б класу
Домашне завдання на карантин для 3в класу
Домашне завдання на карантин для 4а класу
Домашне завдання на карантин для 4б класу
Домашне завдання на карантин для 5 класу
Домашне завдання на карантин для 6 класу
Домашне завдання на карантин для 7 класу
Домашне завдання на карантин для 8 класу
Домашне завдання на карантин для 9 класу
Дидактичний матеріал з Хімії для класів

До уваги учасників освітнього процесу!

У звязку з перевищенням порогу захворювання на грип та ГРВІ оголошено призупинення освітнього процесу з 04.02.2020 по 10.02.2020 (включно). Про відновлення навчання буде повідомлено пізніше (орієнтовно 10.02.2020) класними керівниками та через сайт школи.

Karantin2020.jpg