26.11.2021

Підводимо підсумки декади "Синергія в інклюзії", яка тривала з 16.11 по 26.11 в нашому закладі освіти. Ця декада проводилася з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди толерантних відносин між учасниками освітнього процесу. План проведення декади був насичений і різноманітний. Класні керівники 1-4 класів проводили цікаві інформаційні хвилинки, тематичні заходи, флешмоби "Квітка толерантності", "Мої добрі справи", "Подаруй сердечко доброти" тощо. Під час тематичних заходів організовували перегляди відеороликів, мультфільмів про добро, терпіння, порозуміння в світі, створювали яскраві презентації, малювали малюнки на тему : " Всі ми різні, але рівні". Для педагогічного колективу проводилися онлайн - зустрічі, тренінги, засідання команди психолого- педагогічного супроводу,консультації з фахівцями, де висвітлювалися і обговорювалися актуальні питання інклюзивної освіти. Тож, віримо, що цей захід мотивуватиме усіх нас бути більш толерантними один до одного, сприймати усіх такими, як вони є, намагатися бути добрішими, милосерднішими і терплячішими.